Bosta Beton Sp. z o.o - BIAŁYSTOK - zakład I

Ulica:Octowa 5
Miasto:Białystok
Kod pocztowy:15-399
KRS:0000033565
Telefon:(+48) 723 692 429
Email:lukasz.kiskiel@bostabeton.com.pl
Adres URL:www.bostabeton.com.pl

Kierownik

Imię:Łukas Kiszkiel
Telefon:(+48) 723 692 429
Email:lukasz.kiskiel@bostabeton.com.pl

Stefan Bazyluk

Imię:Szef Regionu
Telefon:(+48) 723 692 411
Email:stefan.bazyluk@bostabeton.com.pl

Zakres działalności

W sieci naszych zakładów produkcyjnych dostępne są następujące betony:

• beton zwykły towarowy C 8/10 do C 50/60 oraz B 7,5do B 60
• betony specjalne
• betony stosowane w budownictwie komunikacyjnym
• beton lekki-keramzytobeton
• zaprawy budowlane ( w tym murarskie )
• beton posadzkowy

Produkcja odbywa się na nowoczesnych skomputeryzowanych węzłach firm Liebherr, Stetter i Skako. Dla wygody klientów zakłady rozmieszczone są w 9 punktach aglomeracji Warszawskiej oraz w ponad 40 punktach na terenie Polski (patrz nasze ODDZIAŁY).

Nasze zakłady wyposażone są w urządzenia grzewcze firm Polarmatic i Kroll, co umożliwia dostawy ciepłego betonu w temperaturach powietrza do -15°C.

Nasza firma dba o ochronę środowiska i dlatego zakłady produkcyjne wyposażone są w stanowiska do mycia sprzętu oraz urządzenia do recyklingu betonu.

Każda dostawa betonu zaopatrzona jest w komputerowy wydruk WZ zawierający dane potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem oraz skład surowcowy mieszanki.

Nasze betony produkujemy z kwalifikowanych krajowych surowców: cementu z Cementowni Ożarów i Rejowiec, kruszyw z OKSM Olsztyn, ZPW Trzuskawica oraz kopalni WKSM. Domieszki do betonu pochodzą z firm: BASF, SIKA i MC Bauchemie. Na nasze produkty wystawiamy deklaracje zgodności.Profil spółki

P.P.M.B Bosta Beton Sp. z o.o. jest producentem betonu towarowego od 1990 r.
W ciągu zaledwie dwóch lat od powstania, firma zdołała osiągnąć pozycję lidera na najtrudniejszym – i zarazem największym – rynku warszawskim. Pozycję tę utrzymuje konsekwentnie do dnia dzisiejszego.

Motorem dalszego rozwoju stało się nawiązanie w roku 1996 ścisłej współpracy z fińską firmą Lohja Rudus Oy Ab – wiodącą w tej branży na rynku skandynawskim.

Postępująca konsolidacja na światowym rynku budowlanym spowodowała, iż nasz fiński partner stał się w roku 1999 częścią irlandzkiego koncernu CRH, zapewniając nam dostęp do najlepszych surowców będących w posiadaniu holdingu: kruszyw z OKSM oraz cementu z Ożarowa i Rejowca.
Z początkiem 2001 roku przejęliśmy zakłady firmy Behaton, również wchodzącej w skład koncernu CRH. W roku 2002 wraz z rozpoczęciem budowy nowego mostu na Wiśle uruchomiliśmy wytwórnię w Płocku.
W latach 2004 – 2005 rozpoczęliśmy produkcję w Poznaniu i Wrocławiu.

W 2007 roku w ramach postępującej konsolidacji produkcji betonu towarowego w holdingu CRH oraz na skutek zakupu zakładów produkcyjnych grupy Schwenk, przejęliśmy wytwórnie betonu towarowego w Gdańsku, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Częstochowie, Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynie, Łodzi, Konstantynowie Łódzkim, Skierniewicach, Wyszkowie, Rzeszowie i Lublinie.

Posiadamy największą bazę mobilnych węzłów betoniarskich do budowy dróg, autostrad, mostów. W ciągu 2 tygodni jesteśmy w stanie, na życzenie klienta, zainstalować taki węzeł w dowolnym miejscu w Polsce.


Ukryj formularz
Kontakt
*Nazwa firmy
*Ulica
*Miasto
*Kod pocztowy
Powiat
*KRS
*Telefon
Fax
*E-mail
http://
Osoba kontaktowa 1
Imię i Nazwisko
Funkcja
Telefon
E-mail
Osoba kontaktowa 2
Imię i Nazwisko
Funkcja
Telefon
E-mail
Osoba kontaktowa 3
Imię i Nazwisko
Funkcja
Telefon
E-mail
Dodatkowe informacje
Adnotacja- Tekst może zawierać maksymalnie 256 znaków
Adnotacja
Profil
Zakres działalności
*Zaszeregować firmę do kategorii
ISO a certifikace
Zdjęcia
Ověření údajů
Hasło